Szkoła Podstawowa w Głoskowie

im. Tadeusza Kościuszki

Wyniki konkursów

 


WYNIKI GMINNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO

 

„Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT”

 

1. MIEJSCE

ALICJA WRĘGA

Szkoła  Podstawowa im. Wspólnej Europy w Zalesiu Górnym

 

2. MIEJSCE

ANTONI OTROCKI

Szkoła Podstawowa im. Wspólnej Europy w Zalesiu Górnym

 

LENNA UBEWE

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ewy Krauze w Piasecznie

 

3. MIEJSCE

ALEKSANDRA BLIŹNIUK

Szkoła Podstawowa im. Wspólnej Europy w Zalesiu Górnym

 

MAJA JĘDRYCHOWSKA

Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Głoskowie

 

WYRÓŻNIENIA

KRYSTYNA BARAŃSKA

Szkoła Podstawowa im. Wspólnej Europy w Zalesiu Górnym

 

BLANKA JAŚKIEWICZ

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ewy Krauze w Piasecznie

 

BATŁOMIEJ DMOWSKI

Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Głoskowie

 

 

GRATULUJEMY!!!

 


Głosków, 07.05.2018r

 

WYNIKI GMINNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO DLA UCZNIÓW KLAS III

 

"MISTRZ ORTOGRAFII"

 

I miejsce

Julia Nowak SP nr1 w Piasecznie

II miejsce

Lena Huczek SP w Chylicach

III miejsce

Klara Bruzda SP w Zalesiu Górnym

Adam Gutowski SP w Józefosławiu

Wiktoria Pasieka SP nr3 w Piasecznie

 

wyróżnienia:

Alicja Mościcka SP nr2 w Piasecznie

Jan Parulski SP w Józefosławiu

Izabela Modzalewska SP nr 3 w Piasecznie

Bartosz Krasucki SP nr3 w Piasecznie

 

Gratulujemy!

 

 

 

 


 


Wyniki gminnego konkursu plastycznego

,,Moja ulubiona bajkowa postać”

 

Organizator: Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Głoskowie

Konkurs organizowany był w kategoriach klas I-III. Łącznie wypłynęło 51 prac, spośród których komisja wyłoniła cztery II miejsca, trzy III miejsca oraz jedno wyróżnienie.

 

II miejsce:

 

Antoni Schreder kl. I SP Chylice

 

Kasia Kulicka kl. III SP Chylice

 

Marysia Wach kl. III SP Chylice

 

Joanna Wolińska kl. II SP Chylice

 

III miejsce:

 

Helena Polak kl. I SP Chylice

 

Michał Malecki kl. II SP Chylice

 

Nikola Gorgul kl. III SP Głosków

 

Wyróżnienie:

 

Sonia Góralczyk kl. III SP Chylice

 

 

Komisja w składzie:

 

p. Magdalena Padewska-Szeliga

 

p. Małgorzata Spytek

 

p. Elżbieta Kwatek


 

 


 

 

 

 


Wyniki Gminnego Konkursu Recytatorskiego Wierszyki Łamiące Języki


 

Klasy V – VII

Miejsce I

Maria Domańska SP w Zalesiu Górnym

Miejsce II

Maja Słoniewska SP w Głoskowie

Miejsce III

Adam Błażejczyk SP nr 5 Piaseczno

Natalia Zygadło SP nr 5 w Piasecznie

Wyróżnienia:

Weronika Pietluszenko SP w Józefosławiu

Maja Dukaczewska SP w Józefosławiu

 

Klasy I – IV

Miejsce I

Adrianna Kosiorek SP w Józefosławiu

Miejsce II

Oliwia Przybylska SP w Józefosławiu

Miejsce III

Zofia Puzik SP w Józefosławiu

Wyróżnienia:

Stanisław Król SP w Głoskowie

Otylia Chałupka SP nr 5 w Piasecznie

Filip Skrajny SP nr 5 w Piasecznie

Iga Stępień SP w Zalesiu Górnym


 

 


W Gminnym Konkursie Plastycznym „Ilustracja do ulubionej książki”

Komisja w składzie:

Joanna Pawlak

Małgorzata Spytek

Monika Trojanowska

wyłoniła zwycięzców i przyznała następujące miejsca:

w klasach I – III:

  1. miejsce – Michał Malecki                  SP Chylice
  2. miejsce – Rozalia Ociepka                SP Chylice
  3. miejsce – Franciszek Piłat                SP Chylice

                          Joanna Serafin         SP Głosków

Wyróżnienia:           Mateusz Dziedzic          SP Głosków

                                   Gabriela Tadzik              SP Chylice

w klasach IV – VI:

  1. miejsce – Natalia Marcinek             SP Chylice
  2. miejsce – Emilia Malecka                SP Chylice
  3. miejsce – Zofia Jaworska               SP Chylice

Julia Woldan                 SP Głosków

Wyróżnienie –  Mikołaj Malecki     SP Chylice

 

 


Wyniki II etapu gminnego konkursu
„Mistrz Ortografii” dla uczniów klas 3

I miejsce i tytuł Mistrza Ortografii otrzymują:

Wiktoria Dziubak-Wysokińska ze Szkoły Podstawowej nr5 w Piasecznie

Sebastian Wójciak ze Szkoły Podstawowej w Zalesiu Górnym

 

Wyróżnienia otrzymują:

Julia Dudzińska ze Szkoły Podstawowej w Zalesiu Górnym

Antonina Szczepanik ze Szkoły Podstawowej w Józefosławiu

Franciszek Grodzki ze Szkoły Podstawowej w Józefosławiu

Jakub Wrzaszcz ze Szkoły Podstawowej nr1 w Piasecznie

Jakub Burandt ze Szkoły Podstawowej nr1 w Piasecznie

 

 

 


Głosków, 26 kwietnia 2017


 

Wyniki gminnego etapu konkursu ortograficznego

Z ortografią za pan brat”

W konkursie wzięło udział 28 uczniów klas IV – VI szkół podstawowych z terenu gminy Piaseczno.

I miejsce zdobyli:

Bartłomiej Dmowski – SP Głosków

Aleksandra Stokłosa – SP 1

II miejsce:

Maja Jędrychowska SP Głosków

Zofia Marjańska SP 1

III miejsce:

Marcelina Czublun ZS Zalesie Górne

Barbara Dębecka ZS Zalesie Górne

Wyróżnienia:

Barbara Gigiel ZS Złotokłos

Gabriela Gruza ZS Złotokłos

Franciszek Kołakowski ZS Zalesie Górne.

Dziękujemy za udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy.

 

 

 

 

 


W gminnym konkursie plastycznym „Polskie symbole narodowe”

 

komisja w składzie:

p. Wiesława Dobosz

p. Alina Gorgul

p. Diana Korman

przyznała miejsca:

 

w klasach I - III

  1. miejsce – Dorota Słowik kl. I a SP Chylice

  2. miejsce – Maja Olszak kl. III c SP Głosków

  3. miejsce – Matylda Piłat kl. I a SP Chylice

w klasach IV – VI (komisja przyznała tylko dwa miejsca)

  1. miejsce – Borys Świderski kl. V SP Chylice

  2. miejsce – Julia Kurdek kl. V SP Chylice

Dane adresowe

Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszkiw Głoskowie

ul. Millenium 76
05-503 Głosków
tel/fax: 22 757 81 95

e-mail: spgloskow@poczta.onet.pl

Mapa dojazdu

Sekretariat

Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach:  7.30 - 16.00

Beata Szkudlarek
Karolina Sikora

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.