Szkoła Podstawowa w Głoskowie

im. Tadeusza Kościuszki

Oferta zajęć dodatkowych

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE Kl. I – III

Zajęcia

Nauczyciel

Klasa

Godzina

sala

Zajęcia rozwijające

Aktywny – kreatywny”

Magdalena Wójcik

1 a, c

Poniedziałek,

16:35-17:20

1

Zajęcia rozwijające

Aktywny – kreatywny”

Anna Gąsiorowska

1 b

Środa,

11.40 – 12.25

świetlica

Zajęcia rozwijające

Sprawne rączki”

Katarzyna

Matulka- Koblak

2 b

Poniedziałek,

7.00 – 7.45

1

Zajęcia rozwijające

Sławni Polacy? Są tacy?”

Karolina Piechal-Seremak

2 a

Poniedziałek, 11.40 – 12:25

 

biblioteka

Zajęcia rozwijające „Logiczne myślenie”

Elżbieta Kwatek

3 a

Poniedziałek, 9.30-10.30

*

Zajęcia rozwijające „Logiczne myślenie”

Anna Rajkowska

3 b

Środa,

12.45-13:30

*

SKS

Kaja Ożgo

 

1-3

Wtorek,

8.00 – 8.45

 

SKS

Kaja Ożgo

 

1-3

Piątek,

14.45-15.30

 

SKS

Łukasz Blacha

1-3

Poniedziałek, 14.45 – 15.30

 

SKS

Łukasz Blacha

1-3

Wtorek,

15.40 – 16.25

 

ETYKA

Anna Rajkowska

1-3

Piątek

16:35-17:20

2

*mała sala przy pracowni informatycznej


 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE Kl. IV – VI

Koło polonistyczne

Diana Korman

4 a, b, c, d

Czwartek,

9.50 – 10.35

6a

Koło matematyczne

Agnieszka Cibicka

4 a, b, c, d

Wtorek,

7.15 – 8.00

5

Koło przyrodnicze

Katarzyna Nazariew - Kamińska

4 a, b, c, d

Poniedziałek, 14:45-15:30

6a

Koło muzyczne

Magdalena Padewska

4 a, b, c, d

Piątek,

10:45-11:30

zerówka

Koło szachowe

Waldemar Andrzejewski

5 a, b, c

6a, b

Piątek,

15:40-16:25

16:35 – 17:20

8

Koło matematyczne

Monika Falak

5 a, b, c

Środa 10.45 – 11.30

*

Koło polonistyczne

Diana Korman

5 a, b, c

Wtorek, 9.50 – 10.35

6a

Koło języka angielskiego

Gracja Zegadło

5 a, b, c

Poniedziałek, 10.45-11.30

18

Koło przyrodnicze

Adrian Pawłowski

5 a, b, c

Poniedziałek

17.25-18.10

7

Programowanie

Katarzyna Pajek

5 a, b, c

Poniedziałek 17.25 – 18.10

18

Chór

Łukasz Podsiadły

5 a, b, c

6 a, b

Środa,

11.40 -12.25

10

Koło polonistyczne

Renata Piotrowska

6 a, b

Środa,

11.40 – 12.25

1

Koło polonistyczne

Iwona Dobrowolska

7 a, b

Czwartek, 7.10-7.55

6

Koło chemiczne

Adrian Pawłowski

7 a, b

Środa

7:10-7:55

7

Przygotowanie do egzaminu z j. pol.

Iwona Dobrowolska

8 a, b, c

Środa, 15.40 – 16.25

6

Przygotowanie do egzaminu z j. pol.

Barbara Serafin

8 a, b, c

Wtorek, 14.40 – 15.30

6

Przygotowanie do egzaminu z matem.

Iwona Górzyńska

8 c

Poniedziałek,

14.45 –16:25

7

Przygotowanie do egzaminu z matem.

Iwona Górzyńska

8 a, b

Czwartek

13.45 – 14.30

 

Przygotowanie do egzaminu z j. ang

Joanna Pawlak

8 a, b, c

Czwartek,

12.45 – 13.30

*

Przygotowanie do egzaminu z j. ang

Agnieszka Chudzikiewicz-Lewicka

8 a, b, c

Piątek

7:10-7:55

8

SKS

Kaja Ożgo

4 – 8

Wtorek,

7.00 - 8.00

 

SKS

 

Kaja Ożgo

4 - 8

Wtorek,

14.30 – 15.30

 

SKS

 

Kaja Ożgo

4 - 8

Piątek,

9.40 – 10.40

 

SKS

Kaja Ożgo

4-8

Piątek,

7.00-8.00

 

SKS

Łukasz Blacha

4-8

Wtorek,

14.40 – 15.40

 

SKS

Łukasz Blacha

4-8

Czwartek, 7.00-8.00

 

SKS

Łukasz Blacha

4-8

Czwartek, 13.40-14.40

 

SKS

 

Łukasz Blacha

4-8

Piątek,

14.40 – 15.40

 

ETYKA

Anna Rajkowska

4-8

Środa,

7:10-7:55

2

WDŻ

Małgorzata Płaszewska

Kl 4

Pon 13:45

 

 

K

Kl 5

Środa 10:45

Kl 6

Środa 11:40

Kl 7

Pon 14:45

Kl 8

Piątek 15:45


 

Dane adresowe

Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszkiw Głoskowie

ul. Millenium 76
05-503 Głosków
tel/fax: 22 757 81 95

e-mail: spgloskow@poczta.onet.pl

Mapa dojazdu

Sekretariat

Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach:  7.30 - 16.00

Beata Szkudlarek
Joanna Turek

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.