Szkoła Podstawowa w Głoskowie

im. Tadeusza Kościuszki

"Zima w mieście" 2020

Szanowni Państwo,

w dniach  10.02 - 14.02.2020r. planowana jest w szkole organizacja akcji „Zima w mieście” w godz. 7.30 – 16.30 dla uczniów klas I-III.

Rodzice ponoszą koszt wyżywienia w wysokości 10 zł za każdy dzień pobytu na półkolonii (płatne z góry; termin płatności STYCZEŃ).

Wyżywienie obejmuje śniadanie i jednodaniowy obiad. Opiekę i zabawy dla dzieci sprawować i organizować będą wybrani  nauczyciele naszej szkoły. Rodzic, który chce zapisać dziecko na akcję „Zima w mieście” jest zobowiązany wypełnić kartę kolonijną dostępną w sekretariacie lub na stronie internetowej szkoły. Przy zapisie rodzeństwa dla każdego dziecka należy wypełnić oddzielną kartę. Wypełnione karty należy składać w sekretariacie szkoły. Prosimy  o dokładne wypełnienie kart. Szczególną uwagę prosimy zwrócić na złożenie podpisów rodziców w wyznaczonych miejscach.

Z uwagi na bardzo ograniczoną ilość miejsc o kwalifikacji decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji zostanie podanych   w późniejszym terminie.

 

Termin składania kart do 4 grudnia do godz. 15.00

Jeśli będą wolne miejsca, kwalifikacja zostanie rozszerzona dla klas IV, o czym poinformujemy poprzez dziennik elektroniczny.

 

Do pobrania :

karta kwalifikacyjna 

regulamin   

 

Dane adresowe

Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszkiw Głoskowie

ul. Millenium 76
05-503 Głosków
tel/fax: 22 757 81 95

e-mail: spgloskow@poczta.onet.pl

Mapa dojazdu

Sekretariat

Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach:  7.30 - 16.00

Beata Szkudlarek
Joanna Turek

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.