Szkoła Podstawowa w Głoskowie

im. Tadeusza Kościuszki

Oferta zajęć dodatkowych

Zajęcia dodatkowe 2020/21

 

Klasy I-III

 

Lp.

Rodzaj zajęć

Klasy

Nauczyciel

Termin

1

Ortografia

3

Dorota Zwolińska

Wtorek, 12.20

2

Sportowe

3

Łukasz Blacha

Piątek 9.45

3

Matematyczne

3

Agnieszka Cibicka

3a - środa, 9.45 co trzy tygodnie

3b,c – poniedziałek 11.30 co trzy tygodnie

4

Kodowanie

3

Anna Gąsiorowska

Wtorek, 12.40

Środa, 9.45

5

Artystyczne

3

Magdalena Wójcik

3c - Wtorek, 11.30 co trzy tygodnie

3a,b – Wtorek, 13.35 co trzy tygodnie rotacyjnie

6

Językowe

3

Gracja Zegadło

Środa 8.00

7

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z języka angielskiego

3

Gracja Zegadło

Środa 8.50

8

Matematyczne

2

Monika Nowak

Środa 8.50

9

Czytelnicze

2

Monika Nowak

Piątek 11.30

10

Kodowanie

2

Karolina Pietrak

Czwartek, 9.45

11

Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze

2

Karolina Pietrak

Czwartek, 10.40

12

Kodowanie

1

Katarzyna Matulka-Koblak

Czwartek, 11.30

13

Matematyczne

1

Karolina Piechal-Seremak

Poniedziałek, 11.30

14

Artystyczne

1

Magdalena Jakóbek

Wtorek, 15.25

 

 

Zajęcia sportowe dla klas I-III

 

Lp.

Klasy

Nauczyciel

Termin

1.

1-3

Marcin Kurant

Wtorek 14.30,

15.25

2.

1-3

Marcin Kurant

Czwartek 9.45

14.35

3.

1-3

Marcin Kurant

Piątek 11.30

4.

1-3

Kaja Ożgo

Wtorek 13.40

5.

1-3

Kaja Ożgo

Środa 13.40

6.

1-3

Łukasz Blacha

Wtorek 11.30

12.35

7.

1-3

Łukasz Blacha

Środa 14.35

8.

1-3

Łukasz Blacha

Czwartek 11.30

9.

1-3

Łukasz Blacha

Piątek 12.35

 

Na zajęcia będą uczęszczać dzieci przebywające w świetlicy szkolnej.

 

 

 

 

Klasy IV-VIII

 

Lp.

Rodzaj zajęć

Klasy

Nauczyciel

Termin

1

Matematyczne

4

Adrian Pawłowski

Czwartek, 7.10

2

Polonistyczne

4

Iwona Dobrowolska

4a – poniedziałek 11.30 co dwa tygodnie

4b – środa 10.40 co dwa tygodnie

3

Chór

4

Magdalena Padewska-Szeliga

Czwartek, 13.35

4

Informatyczne

4

Tomasz Leśniewski

Środa, 8.00

5

Językowe

4

Ewa Florczyk

Piątek, 12.35

6

Polonistyczne

5

Iwona Dobrowolska

5a – środa, 10.40, co dwa tygodnie

5b – poniedziałek 11.30 co dwa tygodnie

7

Językowe

5

Ewa Florczyk

Poniedziałek, 8.00

8

Językowe

5

Agnieszka Lewicka

Środa, 10.40

9

Chór

5-8

Łukasz Podsiadły

Wtorek, 14.35

10

Matematyczne

5

Agnieszka Cibicka

Poniedziałek 10.40

11

Geograficzne

5-6

Joanna Wroniszewska

Wtorek, 8.00

12

Historyczne

5-6

Katarzyna Włodarczyk

Piątek, 13.35

13

Językowe

6b,d

Joanna Pawlak

Środa, 12.35

14

Językowe

6a,c

Ewa Florczyk

Poniedziałek, 12.35

15

Polonistyczne

6a,b

Iwona Dobrowolska

Środa, 14.35

16

Programowanie

6-8

Tomasz Leśniewski

Środa, 8.50

17

Polonistyczne

6c,d

Barbara Serafin

6c – poniedziałek 11.30, co dwa tygodnie

6d – poniedziałek 8.50, co dwa tygodnie

18

Matematyczne

6

Iwona Górzyńska

Piątek, 8.50

19

Przygotowanie do egzaminu z historii

7

Katarzyna Włodarczyk

Czwartek, 14.35

20

Przygotowanie do egzaminu z języka polskiego

7

Renata Piotrowska

Wtorek, 7.00

21

Przygotowanie do egzaminu z matematyki

7

Monika Falak

Poniedziałek, 14.35

22

Przygotowanie do egzaminu z języka angielskiego

7b

Ewa Florczyk

Poniedziałek, 15.25

23

7a

Joanna Pawlak

Środa , 13.35

24

7c

Agnieszka Lewicka

Czwartek, 7.00

25

Przygotowanie do egzaminu z biologii

7

Katarzyna Nazariew

Środa, 7.00

26

Przygotowanie do egzaminu z geografii

7

Joanna Wroniszewska

Wtorek, 14.35

27

Koło języka niemieckiego

7

Karolina Maciejczyk

Wtorek, 14.35

28

Przygotowanie do egzaminu z fizyki i chemii

7

Adrian Pawłowski

Środa, 7.10

29

Przygotowanie do egzaminu z języka polskiego

8a

Renata Piotrowska

Poniedziałek, 7.00

30

Przygotowanie do egzaminu z matematyki

8a

Monika Falak

Wtorek, 14.35

31

Przygotowanie do egzaminu z języka angielskiego

8a

Joanna Pawlak

Poniedziałek, 14.35

32

Przygotowanie do egzaminu z języka polskiego

8b

Renata Piotrowska

Środa, 7.00

33

Przygotowanie do egzaminu z matematyki

8b

Iwona Górzyńska

Wtorek, 7.00

34

Przygotowanie do egzaminu z języka angielskiego

8b

Joanna Pawlak

Poniedziałek, 13.35

 

 

Zajęcia sportowe dla klas IV-VIII

 

Lp.

Klasy

Nauczyciel

Termin

1.

4-8

Kaja Ożgo

Czwartek, 7.00

2.

4-8

Kaja Ożgo

Środa, 14.35

3.

4-8

Łukasz Blacha

Środa, 7.00

4.

4-8

Łukasz Blacha

Piątek, 7.00

5.

4-8

Łukasz Blacha

Wtorek, 7.00

13.35

 

 

 

 

 



 

Dane adresowe

Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszkiw Głoskowie

ul. Millenium 76
05-503 Głosków
tel/fax: 22 757 81 95

e-mail: spgloskow@poczta.onet.pl

Mapa dojazdu

Sekretariat

Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach:  7.30 - 16.00

Beata Szkudlarek
Joanna Turek

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.