Wykaz kadry pedagogicznej w roku szkolnym 2023/24 |
||
Lp. |
Nazwisko i imię |
Przedmiot, Wychowawstwo, Stopień awansu |
1 |
Blacha Łukasz |
Wychowanie fizyczne, nauczyciel dyplomowany |
2 |
Chudzikiewicz-Lewicka Agnieszka |
Język angielski, wychowawca klasy 5 c, nauczyciel mianowany |
3 |
Cibicka Agnieszka |
Matematyka, nauczyciel dyplomowany |
4 |
Dobrowolska Iwona |
Język polski, wychowawca klasy 6a, nauczyciel mianowany |
5 |
Domowicz Marta |
Wychowawca świetlicy, nauczyciel mianowany |
6 |
Falak Monika |
Matematyka, nauczyciel dyplomowany |
7 |
Florczyk Ewa |
Język angielski, nauczyciel mianowany |
8 |
Fluks Jakub |
Religia, nauczyciel mianowany |
9 |
Gąsiorowska Anna |
Edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 3b, nauczyciel mianowany |
10 |
Górzyńska Iwona |
Matematyka, wychowawca klasy 8a, nauczyciel dyplomowany |
11 |
Jakóbek Magdalena |
Edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 1c, nauczyciel mianowany |
12 |
Jamiołkowska Justyna |
Wicedyrektor, język angielski, nauczyciel dyplomowany |
13 |
Jankiewicz Agnieszka |
Edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 3c, nauczyciel mianowany |
14 |
Kanabus Małgorzata |
Język angielski, nauczyciel początkujący |
15 |
Kiełbasa Żaneta |
Wychowawca świetlicy, nauczyciel początkujący |
16 |
Kowalska Sylwia |
Język polski, nauczyciel początkujący |
17 |
Kurant Marcin |
Wychowanie fizyczne, nauczyciel kontraktowy |
18 |
Kwatek Elżbieta |
Edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 2a, nauczyciel dyplomowany |
19 |
Leszko Katarzyna |
Wychowawca świetlicy, nauczyciel początkujący |
20 |
Leśniewski Tomasz |
Informatyka, WOS, nauczyciel dyplomowany |
21 |
Maciejczyk Karolina |
Język niemiecki, wychowawca świetlicy, nauczyciel kontraktowy |
22 |
Matulka-Koblak Katarzyna |
Edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 1b, nauczyciel mianowany |
23 |
Muroń Kinga |
Plastyka, etyka, wdż, wychowawca świetlicy, wychowawca klasy 4b, nauczyciel mianowany |
24 |
Nowak Monika |
Edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 2c, nauczyciel dyplomowany |
25 |
Olszewska Urszula |
Edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 1d, nauczyciel dyplomowany |
26 |
Ożgo Kaja |
Wychowanie fizyczne, edb, wychowawca klasy 5b, nauczyciel dyplomowany |
27 |
Padewska-Szeliga Magdalena |
Muzyka, edukacja muzyczna, rytmika, nauczyciel mianowany |
28 |
Parys Monika |
Technika, nauczyciel dyplomowany |
29 |
Pawlak Joanna |
Język angielski, nauczyciel mianowany |
30 |
Pawłowski Adrian |
Chemia, fizyka, wychowawca klasy 7b, nauczyciel mianowany |
31 |
Piechal-Seremak Karolina |
Edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 1a, nauczyciel dyplomowany |
32 |
Pietrak Karolina |
Edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 2b, nauczyciel mianowany |
33 |
Piotrowska Renata |
Język polski, wychowawca klasy 6c, nauczyciel dyplomowany |
34 |
Podsiadły Łukasz |
Muzyka, nauczyciel dyplomowany |
35 |
Puszyńska Aleksandra |
Wychowawca świetlicy, nauczyciel kontraktowy |
36 |
Rabicka - Giers Renata |
Wychowawca świetlicy, nauczyciel kontraktowy |
37 |
Rajkowska Anna |
Nauczyciel doradztwa zawodowego, wychowawca klasy 8b, nauczyciel dyplomowany |
38 |
Rogalska Agnieszka |
Wychowawca świetlicy, nauczyciel mianowany |
39 |
Rogowska Aneta |
Wychowawca oddziału przedszkolnego 0a, nauczyciel kontraktowy |
40 |
Serafin Barbara |
Język polski, nauczyciel dyplomowany |
41 |
Sosnowska Jolanta |
Religia, nauczyciel dyplomowany |
42 |
Spytek Małgorzata |
Bibliotekarz, nauczyciel dyplomowany |
43 |
Szadkowska Monika |
Wychowawca klasy 4c, nauczyciel dyplomowany |
44 |
Ściągaj Anna |
Wychowawca oddziału przedszkolnego 0a, nauczyciel mianowany |
45 |
Trojanowska-Heyda Monika |
Wychowawca świetlicy, nauczyciel mianowany |
46 |
Trześniewska Katarzyna |
Wychowawca świetlicy, nauczyciel kontraktowy |
47 |
Ulikowska Iga |
Matematyka, wychowawca klasy 4a, nauczyciel początkujący |
48 |
Walter Anna |
Wychowawca klasy 7a, nauczyciel mianowany |
49 |
Warska Izabela |
Przyroda, nauczyciel dyplomowany |
50 |
Wiśniewska Anna |
Wychowawca oddziału przedszkolnego 0b, nauczyciel dyplomowany |
51 |
Włodarczyk Katarzyna |
Historia, wychowawca klasy 5a, nauczyciel dyplomowany |
52 |
Wroniszewska Joanna |
Geografia, biologia, wychowawca klasy 5b, nauczyciel mianowany |
53 |
Zielona-Dziadura Aneta |
Wychowawca oddziału przedszkolnego 0b, nauczyciel kontraktowy |
54 |
Zimnik-Kuzka Agnieszka |
Wychowawca świetlicy, nauczyciel mianowany |
55 |
Zwolińska Dorota |
Edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 3a, nauczyciel dyplomowany |
Wykaz zespołu specjalistów w roku szkolnym 2022/23 |
|
Nazwisko i imię |
Stanowisko, Stopień awansu |
Burghardt Anna |
Pedagog, nauczyciel mianowany |
Charchan Beata |
Nauczyciel współorganizujący, nauczyciel kontraktowy |
Cibicka Agnieszka |
Nauczyciel współorganizujący, nauczyciel dyplomowany |
Dąbrowska Monika |
Nauczyciel współorganizujący, nauczyciel kontraktowy |
Frydzińska – Miedzak Małgorzata |
Psycholog, nauczyciel mianowany |
Głowacka - Kulpan Bogumiła |
Psycholog, nauczyciel współorganizujący, nauczyciel dyplomowany |
Górzyńska Iwona |
Nauczyciel współorganizujący, nauczyciel dyplomowany |
Góźdź Monika |
Nauczyciel współorganizujący, nauczyciel mianowany |
Gwara Joanna |
Nauczyciel współorganizujący, nauczyciel kontraktowy |
Jarmolińska Milena |
Logopeda, nauczyciel mianowany |
Jędrzejczyk Karolina |
Psycholog, nauczyciel kontraktowy |
Król Joanna |
Logopeda, nauczyciel dyplomowany |
Kwatek Elżbieta |
Nauczyciel współorganizujący, nauczyciel dyplomowany |
Lewandowska Elżbieta |
Nauczyciel współorganizujący, nauczyciel dyplomowany |
Marchut Beata |
Nauczyciel współorganizujący, nauczyciel początkujący |
Matulka-Koblak Katarzyna |
Terapeuta SI, nauczyciel mianowany |
Możdżeń Katarzyna |
Terapeuta pedagogiczny, nauczyciel mianowany |
Nowak Monika |
Nauczyciel współorganizujący, nauczyciel dyplomowany |
Orzełowska Jolanta |
Nauczyciel współorganizujący, nauczyciel dyplomowany |
Padewska-Szeliga Magdalena |
Nauczyciel współorganizujący, nauczyciel mianowany |
Paszczyk – Stegenka Karolina |
Nauczyciel współorganizujący, nauczyciel początkujący |
Piechal- Seremak Karolina |
Nauczyciel współorganizujący, nauczyciel dyplomowany |
Pietrak Karolina |
Terapeuta pedagogiczny, nauczyciel mianowany |
Rajkowska Anna |
Nauczyciel współorganizujący, nauczyciel dyplomowany |
Synakiewicz Sandra |
Pedagog specjalny, nauczyciel kontraktowy |
Szadkowska Monika |
Nauczyciel współorganizujący, nauczyciel dyplomowany |
Ściągaj Anna |
Terapeuta SI, nauczyciel mianowany |
Walewska- Świercz Marta |
Nauczyciel współorganizujący, nauczyciel kontraktowy |
Walter Anna |
Nauczyciel współorganizujący, terapeuta SI, nauczyciel mianowany |
Wicik Agata |
Nauczyciel współorganizujący, nauczyciel kontraktowy |
Wołynkiewicz Ewa |
Dyrektor, nauczyciel współorganizujący, nauczyciel dyplomowany |
Zimnik – Kuzka Agnieszka |
Nauczyciel współorganizujący, nauczyciel mianowany |
Zwolińska Dorota |
Nauczyciel współorganizujący, nauczyciel dyplomowany |