Szkoła Podstawowa w Głoskowie

im. Tadeusza Kościuszki

Nauczyciele

Wykaz kadry pedagogicznej w roku szkolnym 2020/21

 

Nazwisko i imię

Przedmiot, Stopień awansu, Wychowawstwo

1.

Blacha Łukasz

Wychowanie fizyczne, nauczyciel dyplomowany

2.

Burghardt Anna

Pedagog, nauczyciel kontraktowy, wychowawca klasy 6 a

3.

Chudzikiewicz-Lewicka Agnieszka

Język angielski, nauczyciel kontraktowy, wychowawca klasy 7 c

4.

Cibicka Agnieszka

Matematyka, nauczyciel mianowany

5.

Dobrowolska Iwona

Język polski, nauczyciel mianowany

6.

Falak Monika

Matematyka, nauczyciel dyplomowany, wychowawca klasy 7 b

7.

Florczyk Ewa

Język angielski, nauczyciel kontraktowy

8.

Fluks Jakub

Religia, nauczyciel mianowany

9.

Gąsiorowska Anna

Edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel kontraktowy, wychowawca klasy 3 b

10.

Górzyńska Iwona

Matematyka, nauczyciel dyplomowany, wychowawca klasy 5 a

11.

Jakóbek Magdalena

Edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel kontraktowy, wychowawca klasy 1 c

12.

Jamiołkowska Justyna

Wicedyrektor, język angielski, nauczyciel dyplomowany

13.

Korman Diana

Język polski, nauczyciel dyplomowany, wychowawca klasy 6 b

14.

Kowalczyk Karolina

Wychowawca świetlicy, nauczyciel stażysta

15.

Kurant Marcin

Wychowanie fizyczne, nauczyciel kontraktowy

16.

Kwatek Elżbieta

Edukacja wczesnoszkolna, plastyka, nauczyciel dyplomowany, wychowawca klasy 2 a

17.

Leśniewski Tomasz

Informatyka, nauczyciel dyplomowany

18.

Maciejczyk Karolina

Język niemiecki, nauczyciel kontraktowy

19.

Marcinkowska Agnieszka

Wychowawca świetlicy, nauczyciel kontraktowy

20.

Matulka-Koblak Katarzyna

Edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel kontraktowy, wychowawca klasy 1 b

21.

Możdżeń Katarzyna

Wychowawca oddziału przedszkolnego, nauczyciel kontraktowy

22.

Nazariew-Kamińska Katarzyna

Przyroda, biologia, nauczyciel dyplomowany, wychowawca klasy 6 c

23.

Nowak Monika

Edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel dyplomowany, wychowawca klasy 2 c

24.

Ożgo Kaja

Wychowanie fizyczne, nauczyciel mianowany, wychowawca klasy 8 b

25.

Padewska-Szeliga Magdalena

Muzyka, edukacja muzyczna, rytmika, nauczyciel mianowany

26.

Pawlak Joanna

Język angielski, nauczyciel mianowany, wychowawca klasy 6 d

27.

Pawłowski Adrian

Chemia, fizyka, nauczyciel kontraktowy, wychowawca klasy 4 b

28.

Piechal-Seremak Karolina

Edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel mianowany, wychowawca klasy 1 a

29.

Pietrak Karolina

Edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel kontraktowy, wychowawca klasy 2 b

30.

Piotrowska Renata

Język polski, nauczyciel dyplomowany, wychowawca klasy 8 a

31.

Płaszewska Małgorzata

Technika, wychowanie do życia w rodzinie, nauczyciel dyplomowany

32.

Podsiadły Łukasz

Muzyka, nauczyciel mianowany

33.

Rajkowska Anna

Nauczyciel współorganizujący, nauczyciel mianowany, wychowawca klasy 5 b

34.

Serafin Barbara

Język polski, nauczyciel dyplomowany

35.

Spytek Małgorzata

Bibliotekarz, nauczyciel dyplomowany

36.

Ściągaj Anna

Wychowawca oddziału przedszkolnego, nauczyciel kontraktowy

37.

Włodarczyk Katarzyna

Historia, nauczyciel dyplomowany, wychowawca klasy 7 a

38.

Wójcik Magdalena

Edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel mianowany, wychowawca klasy 3 c

39.

Wroniszewska Joanna

Geografia, nauczyciel kontraktowy

40.

Zegadło Gracja

Język angielski, nauczyciel kontraktowy

41.

Zimnik-Kuzka Agnieszka

Wychowawca świetlicy, nauczyciel kontraktowy

42.

Zwolińska Dorota

Edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel dyplomowany, wychowawca klasy 3 a

 

Wykaz zespołu specjalistów w roku szkolnym 2020/21

Nazwisko i imię

Wykształcenie, Stopień awansu

Burghardt Anna

Pedagog, nauczyciel kontraktowy

Gąsiorowska Anna

Logopeda, nauczyciel kontraktowy

Głowacka- Kulpan Bogumiła

Psycholog, nauczyciel mianowany

Król Joanna

Logopeda, nauczyciel dyplomowany

Lewandowska Elżbieta

Nauczyciel współorganizujący, nauczyciel dyplomowany

Możdżeń Katarzyna

Terapeuta pedagogiczny, nauczyciel kontraktowy

Orzełowska Jolanta

Nauczyciel współorganizujący, nauczyciel dyplomowany

Pietrak Karolina

Terapeuta pedagogiczny, nauczyciel kontraktowy

Rajkowska Anna

Nauczyciel współorganizujący, nauczyciel mianowany

Synakiewicz Sandra

Nauczyciel współorganizujący, nauczyciel kontraktowy

Szadkowska Monika

Nauczyciel współorganizujący, nauczyciel mianowany

Walter Anna

Nauczyciel współorganizujący, wychowawca klasy 4 a, nauczyciel mianowany

Walewska- Świercz Marta

Nauczyciel współorganizujący, nauczyciel kontraktowy

Wołynkiewicz Ewa

Dyrektor, nauczyciel współorganizujący, nauczyciel dyplomowany

Zalewska Julita

Nauczyciel współorganizujący, nauczyciel kontraktowy

Zwolińska Dorota

Nauczyciel współorganizujący, nauczyciel dyplomowany


 

Dane adresowe

Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszkiw Głoskowie

ul. Millenium 76
05-503 Głosków
tel/fax: 22 757 81 95

e-mail: spgloskow@poczta.onet.pl

Mapa dojazdu

Sekretariat

Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach:  7.30 - 16.00

Beata Szkudlarek
Joanna Turek

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.